Obchodní podmínky

Jaká je garance vrácení prostředků, nebudu-li spokojen s obuví?

Chtěli bychom, abyste s naším zbožím byli pouze spokojeni, proto také nabízíme možnost vyzkoušet si zkušební obuv na naší pobočce , kde máte dostatek času se svobodně rozhodnout. Po vyzkoušení zkušební obuvi máte stále možnost původně objednanou obuv změnit (velikost/materiál/ atd.) a budeme pouze rádi, když tak učiníte. V opačném případě a bez zbytečných komplikací můžete od objednávky v této fázi snadno odstoupit.

Mohu vrátit finální obuv do 14 dní tak, jak je to zvykem u jiného zboží na jiných e-shopech?

Tato varianta není bohužel možná. Proto umožňujeme zákazníkům si nejprve vyzkoušet zkušební obuv na pobočce. Obuv nevedeme skladem, vyrábíme ji na základě specifikace kupujícího. Ten tedy následně nemůže odstoupit od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveného podle jeho přání. Jedná se o zakázkovou výrobu dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku.

Jak dlouho lze uplatnit záruku na vaši obuv?

Na námi vyráběnou obuv a ostatní zboží se vztahuje zákonná záruka na výrobní a materiálové vady 24 měsíců od data převzetí kupujícím. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení, nesprávné používání nebo mechanické poškození. K naší obuvi nabízíme i příslušný záruční i pozáruční servis. Po jejím opotřebení lze nadále prodloužit životnost obuvi výměnou vnitřních stélek, podešví, podpatků a patníků. Servis obuvi provádíme jen pro námi vyráběnou obuv.

Dodací lhůty

Na pobočce Baarova – Praha 4 se zkouší zkušební obuv za účelem správného výběru velikosti a objemu. Finální obuv se po odsouhlasení expeduje nebo osobně předává orientačně v průběhu 2 měsíců. Je možné ji osobně převzít na pobočce nebo ji odeslat na dodací adresu uvedenou zákazníkem.

Poštovné

Odeslání hotové obuvi je zpoplatněno dle platného sazebníku přepravní společnosti. Cena poštovného je uvedena v informačním emailu odeslanému zákazníkovi před odesláním.

Platba za zboží

Úhradu zboží umožňujeme těmito způsoby:

  • V hotovosti na pobočce.
  • platební kartou na pobočce
  • bankovním převodem
  • online platební bránou ComGate

Mimosoudní vyrovnání

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů je pro námi nabízené zboží věcně příslušná Česká obchodní inspekce, IČ: 00020869, sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2. jejíž webová stránka se nachází na adrese www.coi.cz, přičemž platforma pro řešení sporů on-line se nachází na internetové adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr.

Provozovatel

SMWORKS s.r.o.
Nám. Českých bratří 36/1
460 05 Liberec 5
Česká republika

IČ: 22801421
DIČ: CZ22801421